Azərbaycanca   English 01.10.2014 - cü il
Fərdi yaşayış evinin tikintisi üçün növbəyə dayanan Qarabağ müharibəsi əlillərinin siyahısı
S/S Soyadı, adı, atasının adı Yaşadığı rayon Ünvanı Əlilliyin səbəbi Qeydiyyat tarixi
1 Qasımov Elçin Tapdıq Tovuz Aşağı Quşçu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 10/2/2000
2 Həsənov Elşən Fezulla Göyçay Qaraman kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/26/2000
3 Əhmədov Akif Musa Tovuz Çeşməli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/3/2001
4 Əsgərov Elşən Malik İsmayıllı Babək k.dalan 3, ev 4 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/15/2001
5 Quliyev Azər Ərzibəndə Ağdam Evoğlu kəndi Hərbi xidmət əl. 1-qr 2/2/2001
6 Quliyev Sərdar Qoca  Tovuz Çeşməli Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/12/2001
7 Əsgərov Rauf Salman İmişli Qaralar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/24/2001
8 Əzizov Şərif Təslim Lerik Rəzəvul kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/26/2001
9 Məmmədov Nəriman Məmməd  Tovuz Xatınlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/7/2001
10 Rəsulov Ceyhun Tofiq Zərdab Çallı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 8/15/2002
11 Həsənov Elçin Şahbaz Lerik Buseyir kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/15/2002
12 Ağayev Fərhad Famil Saatlı Qara Nuru kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/18/2003
13 İbrahimov Daşqın Əzulla Saatlı Hacıqasımlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/18/2003
14 Məmmədov Dəyanət Qüdrət Qax Əmbərçay kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 9/16/2003
15 Zamanlı Namiq Cəbrayıl Quba Vəlvələ kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/26/2003
16 Həsənov Vüqar Məcid Bərdə Uğurbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/4/2004
17 Qarayev Şöhrət İntiqam Ağdam Qərvənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/23/2004
18 Cəfərov Bayram Qiyas Bərdə Dəymədağlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/10/2004
19 Şahverdiyev Arif Rəhim Tərtər Qapanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/30/2004
20 Əliyev Ələmdar Əli Masallı Boradigah kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/10/2005
21 İsmayılov Etiram İsrail  Tovuz Əlibəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/16/2005
22 İsmayılov Üzeyir Urus Zaqatala A.Qardaşov küç. Ev 42 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/29/2005
23 İsmayılov İlqar Qasım Goranboy Qaradağlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/25/2005
24 Mustafayev İlham Abbas Tərtər Cəmilli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 12/14/2005
25 İmaməliyev Vidadi Baba Lerik Mulalam kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/18/2006
26 Bayramov Vidadi Müseib Tovuz Düzgirikli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/21/2006
27 Həsənov Tahir Hüseyn Tovuz Aşağı Quşçu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/3/2006
28 Məmmədov İlham Məmməd Şəki Turan qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/24/2006
29 Soltanov Əyyub Əkbər Qəbələ Çuxur Qəbələ kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/24/2006
30 Fərəcov Rövşən İsmayıl Beyləqan Şahsevən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/1/2006
31 Məmmədtağıyev Ədalət Eldar Tovuz Aşağı Quşlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/5/2006
32 Rəhmanov Əlövsət Əliheydər Neftçala  Aşağı Surra kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/5/2006
33 Qasımov Rizvan Əkbər Bərdə Daşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/9/2006
34 Qurbanov Laçın Muxtar Ağdaş Kürcuvam kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/14/2006
35 Aliyev İlham Qurban Ağdaş Qaradeyinli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/4/2006
36 Əliyev Alim Xəlil Samux Qarayeri kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/21/2006
37 Rüstəmov Vitali Baxış Füzuli Arayatlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/27/2006
38 Babayev Bəxtivar Bəhram Bərdə Mustafaağalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/2/2006
39 Novruzov Ceyhun Novruz Beyləqan Evazlılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/23/2006
40 Sadıqov İnşallah Mutafil Sumqayıt 17 mkr. Ev 25. mən.23 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/30/2006
41 Qurbanov Mais Allahverdi Bərdə Mirzəcəfərli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/18/2006
42 Məmmədov Qəhrəman Bala Astara Masxan kəndi Çernobıl  əl. 2-qr 10/19/2006
43 Rzayev Rafiq Bəhrəm Ağdam Alibəylik kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 10/26/2006
44 Hacıyev İsa İbrahim Beyləqan Kəbirli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 11/2/2006
45 Babayev Süleyman Rzababa Xaçmaz Bostançı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/6/2006
46 Muradov Ceyhun Zabit Zərdab E.Həsənov k. ev 20 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/10/2006
47 Nəcəfov Adil Ağasəf Salyan Şikarlıq kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/13/2006
48 Bağırov Qələndər Qədir Göygöl Aşıqlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/28/2006
49 Mustafayev Nazim Mustafa Şəki Aşağı Göynük kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/28/2006
50 Miriyev Emin Ağasəlim Biləsuvar S.Vurğun küç. 91 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/29/2006
51 Bağırov Əbülfəz Məhəmməd Tovuz Ağdam kəndi Çernobıl əlili 2 qrup 12/1/2006
52 İsgəndərov Habil Sərxan Tovuz Aşağı Quşçu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/1/2006
53 Əzimov Dilafət Yusif Bərdə Yeni Daşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/1/2006
54 Qurbanov Sakit Bədrus Tovuz Düz Qırıqlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/4/2006
55 Hacıyev Fazil Nazim Tovuz Aşağı Quşçu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/4/2006
56 Hüseynov Tərlan Bəhlul Xaçmaz Mürşüdoba kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/5/2006
57 Qasımov Habil İslam Ağdam Çəmənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/13/2006
58 Əhmədov Valeh Yadulla Ağdam Əhmədoba kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/13/2006
59 Quliyev Elmdar Möhübbət Bərdə Qaraqoyunlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/15/2006
60 Ağayev Cəlil Sadiq Xaçmaz Yerquc kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/18/2006
61 Əsədov İxtiyar İmamqulu Sabirabad Qarxun kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/18/2006
62 Rzayev Yusif Ziyadxan  Tovuz Hacıhəsənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 12/12/2006
63 Hacıyev Gəray Ağamalı Lerik Əliabad kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/29/2006
64 Müslümov Bəhruz Mustafa Zərdab Otmanoba kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/12/2007
65 Əmirov İlham Əmir Qəbələ Əmirvan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/12/2007
66 Əliyev Mayıl Əfqan Beyləqan Dünyamalılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/16/2007
67 Zöhrabov Həsən Əli Beyləqan Mayak q Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/18/2007
68 Alkərəmov Namiq İbrahim Beyləqan Bahaq q Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/19/2007
69 Zeynalov Ədalət Firudin Beyləqan Mayak q Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/19/2007
70 Həsənov İsmayıl Ayaz Beyləqan Komsomol q. Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/19/2007
71 Gəncəliyev Müşfiq Bürcəli İmişli Mərzəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/21/2007
72 Qasımov Şahin Ənvər Quba Əsədov küç.7 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 1/24/2007
73 Mustafayev Yusif Manzar Tovuz Köhnəqala kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/25/2007
74 Ələsgərov Sərvan Novruz Bərdə Ağabalılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/25/2007
75 Süleymanov Qabil Qərib Şəki Çayqaraqoyunlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/31/2007
76 Abuzərov Asif Nizam Ağsu Ərəbmehdibəy kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/7/2007
77 Həsənov Rasim Şamil Tərtər İrəvanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/9/2007
78 Veliyev İbrahim Muxtar Balakən Qazmalar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/12/2007
79 Əmiraslanov Yusif Allahverdi Tovuz Abdulbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/12/2007
80 Daşdiyev Mübariz Yolçu Qazax Yuxarı Salahlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/13/2007
81 Nuriyev Elnur Səmayıl Göyçay Çərəkə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/13/2007
82 Mikayılov Elxan Gəray Bərdə Otuzikilər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/16/2007
83 Məsiyev İlham Ədalət Bərdə Balaqəçər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/16/2007
84 Abışov Zakir Həkimxan Beyləqan Qaralılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/30/2007
85 İbrahimov İbrahim Mütəllim Qax Zərnə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/10/2007
86 Salehov Ehsan Əzməmməd Ağdaş Tofiqi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/10/2007
87 Mərdəliyev Fəxrəddin Zahiddin Qusar Piral kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/26/2007
88 Dursunov Xalid Məmməd Mingəçevir C.Əliyev küç. 3a, məz.25 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/17/2007
89 Məhərrəmov Ramin Rəhman Beyləqan Yuxarı Aran kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/17/2007
90 Əzizov Seymur Əhəd Bərdə Şahvəlilər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/21/2007
91 Əliyev Natiq Nəsir Tərtər Soylən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/24/2007
92 Əliyev Fəxrəddin İlyas Beyləqan Bunyudlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/25/2007
93 Tağıyev Rafiq Bahadur Ucar Lək kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/1/2007
94 Məmmədov Qaryağdı Maşallah Beyləqan Yenimil kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/4/2007
95 İbrahimov Paşa Barat Beyləqan Eyvazlılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/8/2007
96 Səlimov Şahnəzər Kərəm Göyçay Qaraxıdır kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/13/2007
97 Abdullayev Qabil Meyxoş Biləsuvar Günəşli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/20/2007
98 Sultanov Aleksey Xaluq Xaçmaz Simalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/6/2007
99 Məmmədov Rövşən Cəfər Lerik Zuluc kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/10/2007
100 Mahmudov Mahir Kazım Sabirabad Qaralar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/11/2007
101 Həsənov Cəlil Musa Samux Sərkərdə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 7/23/2007
102 Bayramov Mürvəd Fikrət Xaçmaz Alıcı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 8/9/2007
103 Əkbərov İxtiyar Nuhəli Sabirabad Həşimxanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/21/2007
104 Əhmədov Arif Atakişi Göygöl Bəhrəmbəy kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/29/2007
105 Tağıyev Cabbar Məhəmməd Sabirabad Osmanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/5/2007
106 İsabalayev Habil Seyfəddin Xaçmaz Yenikənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 10/2/2007
107 Yusifov Arzu Rasim Şəki Baş Göynük kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/2/2007
108 Qasımov Müdafə Eyvaz Füzuli Şükürbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/17/2007
109 Şirinov Mətləb Tiflis Füzuli Əhmədbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/17/2007
110 İskəndərov Atakişi Həsənağa Sabirabad Xankeçən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/5/2007
111 Məmmədov Camal Cumalıq Sabirabad Xankeçən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/5/2007
112 Vəliyev İmamverdi Cəbrayıl Şabran Rəhimli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 11/6/2007
113 Cəfərov Nizami Allahverdi Sabirabad Çölbeşdəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/21/2007
114 Əhmədov Pərviz Məhəmmədiyyə Qəbələ Mamaylı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/4/2007
115 Məmişov Bəhruz Dəmirçi  Bərdə Mirzəxan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 12/11/2007
116 Mehdiyev Məzahir Musa Bərdə Uğurbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/25/2007
117 Hüseynov Qurban Xankişi Sabirabad Türkədi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/28/2007
118 İsayev Mikayıl Cahangir o Şəki Suçma kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/8/2008
119 Babayev Məqsəd Zəkara  Füzuli Divanalılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/18/2008
120 İsmayılov Oruc Sabir Füzuli Horadiz qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/18/2008
121 Quliyev Qafar Muxtar Masallı Tüklə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/7/2008
122 Özbəyov Barat İsmayıl  Qəbələ Çarxana kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/14/2008
123 Qəhrəmanov Aynəddin Əhliman Beyləqan II Sahsevən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/15/2008
124 İlyasov Bəxtiyar Şəmsəddin  Quba Püstəqasım kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/15/2008
125 Həsənov Mübariz Novruz Hacıqabul Muğan qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/15/2008
126 Nadirov Hafiz Nadir Sabirabad Nəsimi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/22/2008
127 Abbasov Zəfər Əsgər Zərdab Hüseynxanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/28/2008
128 Nağıyev Səməndər Hacıağa  Xaçmaz Çarxı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/4/2008
129 Məmmədov Barat Fərəc  Salyan Qarabağlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/13/2008
130 Musayev Saday Elbəyi Bərdə Əmirli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/18/2008
131 Hüseynov Nadim Kamran Bərdə Uğurbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/18/2008
132 Əliyev Heydər Əhmədəli Bərdə Mollagüllər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/18/2008
133 Nurməmmədov Şahin Nurməmməd  Ucar Bərgüşad kəndi Az.Respub. Müdaf. Ilə əl. 2 qr. 3/29/2008
134 Bayramov İntiqam İslam Biləsuvar Cürəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/7/2008
135 Verdiyev Mehdi Nadir  Ağdam Əhmədağalı kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/15/2008
136 Əbişov Firdovsi Tapdıq  İmişli  Hacalmuradlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/18/2008
137 Xəlilov Cavad Bayram  Füzuli Araz Dilağarda kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/30/2008
138 Nəbiyev Ravil Əziz oğlu Balakən  Katex kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/6/2008
139 Mirzəyev Natiq Nurəddin Şəmkir Dəllər qəsəbəsi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/7/2008
140 Səmədzadə Eyvaz Daşdəmir  Xaçmaz Bayoba kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/12/2008
141 Abdullayev Şahin Kazım  İmişli Bəhrəmtəpə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/16/2008
142 Talıbov Camal İbrahim Ağdam Mirəşəlli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/3/2008
143 Kərimov Kəmaləddin Kərəm Bərdə Yenidaş kənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/19/2008
144 İsmayılov Sərkər Firudin Sabirabad Qəzli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/28/2008
145 Rəfiyev Babək Ədalət Bərdə Böyük Göyüşlü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/17/2008
146 Qədimalıyev Qəşəm Nəriman  Bərdə Haçalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/19/2008
147 Məmmədov Həsrətəli Xanəhməd Salyan Çuxanlı kəndi Ümümi səbəbdən I qrup 10/1/2008
148 Məmmədov Elçin Oqtay Bərdə Qasımbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/2/2008
149 İsmayılov Cehun Məhəmməd  Bərdə Mirzəbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/6/2008
150 Vəliyev Novruz Baba o Göygöl Yeni Zod kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/6/2008
151 Əsgərov Qalib Qabil Göyçay Şəkər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/17/2008
152 Məlikov Həbib Qulamhüseyn Sabirabad Qasımbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/27/2008
153 Nuriyev Zaur Vahab Sabirabad Məmişlilər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/27/2008
154 Maqsudov Qoşqar Ağəli  Göyçay Şıxbəy kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/28/2008
155 Rəhimov Aydəmir Ağabəy Balakən İtitala kəndə  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/29/2008
156 Əliyev Cahangir Alyoşa Bərdə Samux kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/3/2008
157 Həsənov Rövşən Məhiyyəddin  Qax Qaşqaçay kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/6/2008
158 Əliyev Şahin Əlipənah Sabirabad Çölbeşdəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/19/2008
159 Cəfərov Ruslan Beykəs  Ucar Təzə Şilyan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/24/2008
160 Nəsibov Nəsib Abdulla Bərdə Samux kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/25/2008
161 Əliyev Adığözəl İsadur  İmişli Yuxarı Qaralar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/25/2008
162 Bayramov Bəkir Məhəmməd Abşeron Mehdiabad qəs. Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/29/2008
163 Abışov Vahab Səxavət  İmişli Mürsəlli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/30/2008
164 Məmmədov Nazim Musa  Ağdaş Qaradeyn kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/15/2009
165 Musayev Əlfi Ehtibar  Göyçay Çərəkə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/30/2009
166 Hüseynov Vaqif Hilal Bərdə Mirəsəbli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/16/2009
167 Şahmurov Əli Alhüseyn İmişli Cəfərli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/27/2009
168 Məmmədov Elnur Rasim Göyçay Çayarxı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/3/2009
169 Qiyasov Mahir Bayram  Qazax Ağköynək kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/4/2009
170 Hüseynov İlham Mayıl Bərdə Hacıbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/16/2009
171 Şamiyev Hünər Şahmar Füzuli Əhmədbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/6/2009
172 Süleymanov Nizaməddin Qadaş Xaçmaz Palçıq-oba kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/7/2009
173 Səlimli Rüstəm Xalis  Xaçmaz Müşkül kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/17/2009
174 İbrahimova Yeganə Nadir Yasamal  Yeni Yasamal 2, ev 10, mənzil 16 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/27/2009
175 Hüseynov Babək Rasim  Xaçmaz Maqsudkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 5/13/2009
176 Bayramov Elşən Saday  Ağcabədi Təzə kənd  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/20/2009
177 Şıxəliyev Ramiz Aydın  Lerik Şonayçola kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/10/2009
178 Hüseynov Etibar Məhərrəm  Tovuz Qovlar qəsəbəsi, Ə.Qarayev küç. Ev 62 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/18/2009
179 Orucov Mahir Əmrah oğlu Şəki  Baltalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/14/2009
180 Abdullayev Elşən Telman  Ağdaş Korarx kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/15/2009
181 Aslanov Əli Abuzər oğlu  Tovuz Tovuz şəh. Y.Sadıqov küç. Ev 26 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/27/2009
182 Əhmədov Yaşar Mansur Goranboy Tapqaraqoyunlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/30/2009
183 Mütəllimov Əvəz Rəfail  Ağdaş Ləki kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/2/2009
184 Əliyev Mürvət Həmid oğlu Ağdaş Mehrəxəlil kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/2/2009
185 Mirzəbəyov Polad Abdulmöminoviç Xaçmaz Ləçət kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/6/2009
186 Qasımov Füzuli Bəylər Sabirabad Ulaçalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2009
187 Məhərrəmov Akif Əhməd  Füzuli  Horadiz qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/28/2009
188 Əliyev Akif Elxan  Qəbələ Hacallı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/7/2010
189 Cəfərov Famil Zakir Ağdam Əfətli kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/18/2010
190 Səfərov Taleh İslam  Sabirabad Axtaçı Muğan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/1/2010
191 Əliabbasov Ətraf Əliabbas Kürdəmir Xırdapay kəndi Az Respub. müdaf. Ilə əl. 2 qr 2/3/2010
192 Yusifov Namiq Nəsib Abşeron Xırdalan şəh. 24-cü məh. Ev 27 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/9/2010
193 Soltanov Laçın Xanqulu oğlu  Hacıqabul Qazıməmməd qəs Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/30/2010
194 Qədimov Mübariz Alı  Zərdab Məlikmudlu kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/12/2010
195 Əhmədov Mehman Əhməd Bərdə Qəhrəmanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/14/2010
196 İbrahimov Samir Oqtay   Şabran Ağalıq kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/19/2010
197 Əliyev Asəf Surxay  Ağdam Əfətli kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/19/2010
198 Mirzalıyev Naqil Sahib oğlu  Ağdam Əfətli kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/20/2010
199 Cəfərov Nazim Qaman Tovuz Hacallı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/27/2010
200 Əliyev Şirzad Mezi oğlu  Ağdam  Pirzadlı kənd  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/29/2010
201 İbrahimov Arif İbrahim  Qazax Yuxarı Salahlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/6/2010
202 Musayev Sədiyar Yunsur Masallı Hüseynhacılı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 5/24/2010
203 Məmmədov Vüqar Eldar Beyləqan  Qaradağlı kəndi Az. Respub. müdaf. Ilə əl 2-qr 5/25/2010
204 İbrahimov Bəhruz Rasim  Ağdam  Zəngişalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/26/2010
205 Kərimov Xankişi Qəni Füzuli  Mahmudlu 2 kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/26/2010
206 Alxasov Şahlar Niyazi  Şəki S.Müntas küçəsi, ev 3/1. Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/27/2010
207 Əsədov Nazim Əlimövsüm  Ucar  Boyat kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/31/2010
208 Məmmədov Mahir Mollaməhəmməd Zaqatala Aşağı Tala kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/2/2010
209 Xəlilov Mais Nəbi  Zaqatala Yuxarı Tala kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/2/2010
210 Qurbanov Asif Qurban oğlu  Zaqatala  Muxax kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr    02.06.2010  
211 İsgəndərov Mətləb Əli Zaqatala  Bəyəhmədli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr02.06.2010  
212 Hacıyev Pərviz Bəkyar  Oğuz Mollalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/9/2010
213 Babayev Xəyyam Kərim Bərdə Yenidaşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/17/2010
214 Mustafayev Vüqar Xanlar İmişli Bəhrəmtəpə qəsəbəsi Az.Respub.müdaf. Ilə əl. 2 qr 6/17/2010
215 Səfərov Cəfər Ələsgər Ucar Bərgüşad kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/18/2010
216 Babayev Bahəddin Ələddin Quba Zərdabi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/5/2010
217 Hacıyev Salman Hacıəhməd Quba Zərdabi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/5/2010
218 Kərimov Nürəddin Qara oğlu  Şəki Vərəzət kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/6/2010
219 Mürsəlov Təvabul Ramazan Quba II Nügədi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/8/2010
220 Mirzəyev Şahin Atduxan  Biləsuvar  Bəydili kəndi Füzuli küçəsiev 5a Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/12/2010
221 Abbasov Şahverdi Əsəd  Bərdə  Tağlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/13/2010
222 Qarayev Namiq Cavanşir  Beyləqan Dünyamalılar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/15/2010
223 Məmmədov Akif Vaqif Qax Baydarlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/19/2010
224 Məmmədov Ələddin Məmməd Qazax Qazaxbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12.05.2010.
225 Əliyev Vüqar Haqverdi  Biləsuvar Bağbanlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/26/2010
226 Rüstəmov Fəxrəddin Mehdi  Ağdam  Əhmədağalı kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/28/2010
227 Əhmədov Famil Hüseyn  İmişli Xubyarlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/30/2010
228 İsmayılov Hafiz Əziz  Tərtər Səhləbad kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/6/2010
229 Şirəliyev Adil Mehman Sabirabad Qaragüney kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 8/9/2010
230 Ağakişiyev Əlövsət Babaheybət Ağdaş Hapıtlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/10/2010
231 Tağıyev Lətif Şahniyar  Tovuz Əsrik Cırdaxan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/16/2010
232 Əliyev Əlasdan Ziyəddin  Göygöl Yeni Zod kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr   23.08.2010
233 Cəbrayılov Nəsimi Rəhman   Füzuli  Bala-Bəhmənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 8/23/2010
234 Yaqubov Sayəddin Muğdət  Ağdaş Ləki kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/20/2010
235 Məmmədov Asəf Famil  Füzuli Mahmudlu 2 kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/27/2010
236 Abbasov Şahbuz Yunis  Füzuli Mahmudlu 2 kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/27/2010
237 Quliyev Şöhrət Məmməd  İmişli  Qaradonlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/31/2010
238 Məmmədov Sərkar Dosməmməd Goranboy Zeyvə kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/31/2010
239 Sultanov Sədi Soltan  Neftçala  Yuxarı Qaramanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/2/2010
240 Kazımov Dilqəm Salman  Tovuz Yanıxlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/7/2010
241 Quliyev Aydın Rza  Tovuz Xatınlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/7/2010
242 Vəliyev Niyaməddin Məmməd Sabirabad Güdəcühür kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 9/13/2010
243 Quliyev Azər Ələkbər Tərtər Tağıyev küç. ev 24. Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/14/2010
244 İsayev Zaur Tahir İmişli Qaradonlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 9/21/2010
245 Gülmalıyev Rasət Astan İmişli Qızılkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/24/2010
246 Abbasov Vüqar Mədər  Biləsuvar Bəydili kəndi X.Mərdiyev küçəsi ev 28 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/24/2010
247 Əskərov Nəriman Balakişi İmişli Qaradonlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/27/2010
248 Məmmədov Bilman Sucəddin Göygöl Rəsulzadə küç. Ev 30 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/29/2010
249 Əsgərov İlham Telman Göygöl Göyçəkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/29/2010
250 Mütəllimov Xəqani Xanbaba  Biləsuvar Səmədabad kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/29/2010
251 Hüseynov Kamal Hüseynxan   Biləsuvar Nəriman kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/29/2010
252 Həbibov Təhməz Bayram  Ağdaş  Qaroğlan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 10/4/2010
253 Hüseynov Habil Cəmil  Ağdam Çəmənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 10/5/2010
254 Dünyamalıyev Vəli Ağacan  Salyan Yolüstü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr  12.10.2010.
255 Əliyev Kərəm Zülfü  Goranboy Sarov kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 10/12/2010
256 Nəcəfov Fərman Hidayət  Bərdə Mustafaağalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/25/2010
257 Mirzəyev Səməndər Vəli  Goranboy Nərimanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/26/2010
258 Əsədov Vüqar Murtuza Tərtər Sarıcalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/3/2010
259 Bağırov Fərman Mustafa  Goranboy Goranlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 11/18/2010
260 Məmmədov Pənah Ağamalı  Tərtər Bala-Kəngərli Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/12/2010
261 Cəfərov Oruc Şikar  Goranboy Yeni yol kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/13/2010
262 Cəfərov Arzu Cəfər  Goranboy Nadirkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 11/19/2010
263 Gülməmmədov Gülməmməd Rəsul  Saatlı  Yeni Novruzlu  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 11/24/2010
264 Camalov Ələmdar Gülməmməd İmişli Soltanmuradlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/26/2010
265 Əhmədov Zakir Qüdrət  Göyçay  İncə kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/1/2010
266 Əliyev Novruz Sarvan  Tərtər Sarıcalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/1/2010
267 Təhməzov Əvəz Təhməz  Bərdə Cicimli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/7/2010
268 Axundov Salman Yunis  Tərtər İsmayılbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/7/2010
269 Hüseynov Vidadi Rəhim  Tərtər Hacıqərvənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/7/2010
270 Allahverdiyev Səfər Qiyas  Tərtər Hacıqərvənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/7/2010
271 Həmidov Elman Rəşid  Ağdam Zəngişalı kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/9/2010
272 Osmanov İlham Əli  Qax Qaxbaş kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/10/2010
273 Qəhrəmanov Bayram Yadulla  Tərtər Seydimli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/10/2010
274 Bəkirov Elxan Fazil  Zərdab Şəftəhal kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 12/15/2010
275 Əliyev Sahib Məhəmməd Tərtər Ələsgərli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/21/2010
276 Azadov Vasif Əlirza  İmişli Bəhrəmtəpə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 12/22/2010
277 Ağamoğlanov Zahid Güloğlan  Sabirabad Qasımbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/23/2010
278 Mənsimov Kamal Əkbər Bərdə Mollalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2010
279 Hüseynov Məhərrəm Mayıl  Bərdə Şatırlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2010
280 Əliyev İlham Məmməd  Sabirabad Qardaşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2010
281 Qasımov Bəxtiyar Tofiq  Bərdə Mirzəxan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2010
282 Aslanov Malik Ədalət Bərdə Mirzəxan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2010
283 Məmişov Surxay Ərşad  Bərdə Qaraqoyunlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/24/2010
284 Ağamalıyev İlqar Qayım  Sabirabad Zalqarağac kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/27/2010
285 Bəhrəmov Teymur Sahib Sabirabad Nizami kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/27/2010
286 Mütəllimov Vüqar Qəribağa Sabirabad Nizami kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/27/2010
287 Mahmudov Gülağa Burhan Sabirabad Nəsimi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/27/2010
288 Məmmədov Zaur Ağazər  Xaçmaz İlxıçı kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/27/2010
289 Musayev Əlisəfa Paşa Hacıqabul Padar qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/27/2010
290 Heydərov Zöhrab Nadir Xaçmaz Köhnə Xaçmaz kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/27/2010
291 Həsənov Rəddin Yunis  İmişli Qaralar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/27/2010
292 Zeynalov Vasif Səxavəddin Sabirabad Əlcanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/27/2010
293 Şirinov Qorxmaz Qənimət  Tərtər Ələsgərli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/30/2010
294 Cəfərov Şahin Musaxan  Salyan Yolüstü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 1/5/2011
295 Əliyev Yadulla İsa  Salyan I Varlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/12/2011
296 Mirzəyev Polad Vəli Yevlax Havarlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/12/2011
297 Əhmədov Abdulla Fazil  Qax Qaşqaçay kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/13/2011
298 Məmmədov Mənsur Səxavət  İmişli  Məzrəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 1/13/2011
299 Əsgərov Bəhlul Ədil Sabirabad Xəlifəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/13/2011
300 Qasımov Taryel Günəş  Zərdab Çall kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 1/17/2011
301 Hüseynov Cahid Ramazan  Bərdə Yenidaşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/21/2011
302 Həsənli Nofəl Sabit Bərdə Yenidaşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/21/2011
303 Əsgərov Aftandil Sabir Goranboy Qızılhacılı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/24/2011
304 Babayev Nemət Əşrəf  Tovuz Aşağı Ayıblı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/26/2011
305 Əzimov Afiq Əlisahib İmişli Telişli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 1/26/2011
306 Şəmiyev Zakir Əvəz Füzuli Alıxanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 1/28/2011
307 Vəliyev Vəkil Əsgər  Tərtər Kəbirli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 1/28/2011
308 Mehdiyev Natiq Abdulhəmid  Zərdab Məmmədqasımlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/28/2011
309 Daşdəmirov Sabir Əvəz  İmişli  Hacırüstəmli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 1/31/2011
310 Əmirov Yasin Dəmir Zərdab Alıcanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/31/2011
311 Mehdiyev Samir Şıxəli  Zərdab Alıcanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/31/2011
312 Məmmədov Nemət Rəfi Sabirabad Surra kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/1/2011
313 Əhmədov Şamil Pəsərək  İmişli  Boşçallar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/1/2011
314 Vəliyev Şaban Mərdan Zərdab Alıcanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/4/2011
315 Bilalov Mənsur Atakişi Qəbələ Aydınqışlaq kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/4/2011
316 Abdullayev Rövşən Abdulla Ağdaş Cücük kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/7/2011
317 Mamedov Elburus Mahmud  Füzuli Qazaxlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/7/2011
318 Əhmədov Alxan Abış Zərdab Qoruqbağı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/7/2011
319 Əliyev Mehdi Məhəmməd Zərdab Bucaqçı kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/9/2011
320 Nəsirov Çaloğlan Güloğlan İmişli Çahar kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/9/2011
321 Mehralıyev Yalçın Zahir İmişli Qızılkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/9/2011
322 Ibrahimov Şirin Həmid  Gədəbəy Arıxdam kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/11/2011
323 Babaşov Ziyafəddin Qaroğlan Füzuli Şükürbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/11/2011
324 Fərəcov Rövşən Səfəralı  Cəlilabad Göytəpə şəhəri Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr   15.02.2011
325 Ağabalayev Namiq Şakir  Cəlilabad Privolnoye kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr   15.02.2011
326 Cəfərov Əkbər Azay  İmişli Çaxırlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr   15.02.2011
327 Məmmədov Süleyman Calal  Füzuli Əhmədalılar kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/15/2011
328 Ələsgərov Hikmət Əbdül İmişli Cəfərli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/16/2011
329 Abdullayev Cəfər Əhməd Qax Lələli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/28/2011
330 Eynişov Çingiz Tapdıq  Sabirabad Əliləmbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/3/2011
331 Qarayev Nəsib Mustafa  Salyan Yolüstü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/22/2011
332 Soltanov Səlim Kərim Sabirabad Nizami kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/22/2011
333 Mirzəyev İdris Usbəli  Biləsuvar Ağalıkənd kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/22/2011
334 Qafarov Nizam Allahyar Sabirabad Çölbeşdəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/22/2011
335 İsiqov Şakir Nazim Sabirabad Axısxa kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/22/2011
336 Abbasov Zəkəriyyə Mirzəxan Sabirabad Nizami kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/22/2011
337 Penciyev Nəsimi Murad Sabirabad Bala-Həşimxanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/22/2011
338 Tağıyev Şaiq Hüseyn  Tovuz Ağdam kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/23/2011
339 Əliyev Qasım Sulidin  Füzuli Babı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/28/2011
340 Niftalıyev Saday Allahverdi   Füzuli Babı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/28/2011
341 Niftalıyev Gülməmməd Əvəz   Füzuli Babı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/1/2011
342 Məmmədov Zahid Həsən Füzuli Babı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/1/2011
343 Əvəzov Namiq Abış  Bərdə Qazaxlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/5/2011
344 Babayev Hamlet Tərlan Füzuli  Bala-Bəhmənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/9/2011
345 Quliyev Qismət Qulam Sabirabad Qaratoğay kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/10/2011
346 Hümbətov Famil Cəlal  Sabirabad Nizami kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/10/2011
347 Feyziyev Cavid Bəxtiyar Sabirabad Xəlifəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/10/2011
348 Əhmədov Bəxtiyar Şahvələd  Goranboy Qaradağlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/10/2011
349 Əhmədov Şahmar Şahvələd Goranboy Qaradağlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/10/2011
350 Əhmədov Vidadi Fidayyat  Füzuli  Qacar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/10/2011
351 Soltanov Habil Əlqasım  Füzuli Qarabağlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/10/2011
352 Qocayev Kamaləddin Vilayət Qazax Qazaxbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/14/2011
353 Əzizov Aqil Qonsur  Sabirabad Xələfli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/15/2011
354 Vəliyev Zəfər Cəbrayıl  Ağstafa  Kolxələfli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/15/2011
355 Əhmədov Mürşüd Əlibala Zərdab Çall kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/18/2011
356 Əhmədov Şahin Məmiş  Lerik Anbu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/18/2011
357 Şəfiyev Sahib Əmir Bərdə Kətəlparaq kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/28/2011
358 İslamov Hacı Nizaməddin Ağası Ucar Yuxarı Şilyan kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/28/2011
359 Eminov Mösüm Bədi Zərdab Çall kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/29/2011
360 Əliyev Əliağa Siran  Sabirabad Suqovuşan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/29/2011
361 Əhmədov Aslan Sabir Ağdaş Nehrəxəlil kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/29/2011
362 Məmişov Dəyanət Məhəmməd Zərdab Bucaqçı kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/29/2011
363 Hüseynov Nizami Tofiq  Xaçmaz Arzu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/29/2011
364 Baxutov İbrahim Binaliyeviç Xaçmaz Yeni Həyat qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/29/2011
365 Qafarov Rəcəb Sultanməcid  Xaçmaz Niyazoba kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/29/2011
366 Quliyev Həbib Qədir Bərdə Mollalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/31/2011
367 Hümbətov Kamran Nağı Tərtər Sarov kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/31/2011
368 Əhmədov Sahib Qəhrəman  Salyan Şorsulu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 3/31/2011
369 Ayıbov Yuriy Dəstbəyoviç Xaçmaz Aşağı-Ləgər Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/1/2011
370 Əmirov Bəşir Adışirin İmişli Bəcirəvan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/1/2011
371 Məmmədov Seymur Təşkilat   Tərtər Qarağacı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/4/2011
372 Cavadov Rasim Soltanhəmid Balakən Talalar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/4/2011
373 Quliyev Vidadi Cahan  Tovuz   Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/4/2011
374 Beydullayev Adil Camil Qax Ləkit kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/5/2011
375 Məmiyev Sabit Xanqulu  Biləsuvar Nəriman kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
376 Niftiyev Cabir Şirindil Biləsuvar Dərvişli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
377 Məhərrəmov İntiqam Məmməd Göygöl Xəqani kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
378 Quliyev Qasım Əmənulla  İmişli  Sarıxanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
379 Qasımov Akif Asif  Bərdə Mirzalıbəyli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
380 Xəlilov Rəfayil Yunis Bərdə Xanağalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
381 İsrafilov Fazil Əli Astara Şüvi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/5/2011
382 Cəfərov Vidadi Qəzənfər  Lerik Bülüdül kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 4/5/2011
383 Ağayev Abuzər Mirqayıl İmişli Cavadxanlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/6/2011
384 Hacəliyev Mübariz Hacəli  Xaçmaz Arzu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/7/2011
385 Bayramov Mahmud Qayval Qazax Kəmərli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/15/2011
386 Alışov Əlifağa Mirzəağa  Saatlı  Sarıcalar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/21/2011
387 Quliyev Namizəd Səftər  Ucar Qaradağlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/25/2011
388 Əliyev Əliqulu Kərim Ucar Bərgüşad kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/25/2011
389 Məmmədov Nemət Sədulla  Ucar Qaracallı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/25/2011
390 Əhmədov Yusif Gülməmməd Sabirabad Cəngən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/25/2011
391 Məmmədağayev Cavanşir Aslan  Şəki Köbər Zəyzid kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/27/2011
392 Məmmədov Cümşüd Məmməd Ağdaş Qaradeyn kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/2/2011
393 Qasımov Şöhrət Mülkədar Ucar  Qaracallı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/4/2011
394 Ağayev Mehdi Dəmir Ucar Təzə Şilyan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/4/2011
395 Əliyev Rövşən Şəmsəddin Balakən Qazma kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 5/4/2011
396 Qurbanov Ramazan Səbzəli  Balakən Hənifə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 5/5/2011
397 Nurullayev Rafət Xudayar Sabirabad Xəlifəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/5/2011
398 Əlili Ağacan Nadir Sabirabad Quruzma kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 5/5/2011
399 Vəliyev Tərxan Ağaxan  Sabirabad Kürkəndi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/6/2011
400 Məmmədov Namiq Nizami Tovuz Dönük Qırıqlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/10/2011
401 Əliyev Əli İbadulla   Sabirabad Qarağac kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 5/10/2011
402 Qurbanov Ilqar Xosrov Biləsuvar İsmətli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/16/2011
403 İsayev Elşad Əlövsət  Ucar Qarabörk kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/19/2011
404 Yarməmmədov Sənan Səhhət Ucar Qaradağlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/19/2011
405 Əliyev Bəhruz Mügdət Ucar Ramal kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/19/2011
406 Mahmudov Vüqar Arif  Şəki Kiçik Dəhnə kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/17/2011
407 Əliyev Nadir İsmət  Ağstafa  Qaçaq Kərəm kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/24/2011
408 Həsənov Ənvər Əkbər Füzuli Qarabağ kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/27/2011
409 Həşimov Fizuli Yusif Ağdaş  Əmirmahmud kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 6/1/2011
410 Qasımov Abbas Ələkbər  Beyləqan Əhmədli kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/4/2011
411 Həsənov Sərvan Əkbər  Füzuli  Qarabağ kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/5/2011
412 Əhmədov Qabil Hümbət  Füzuli  Qarabağ kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 7/5/2011
413 Rəhimov İxtiyar Əliş  İmişli  Qaradonlu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 7/8/2011
414 Şəmmədov Fazil Ayaz  İmişli Rəsullu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/8/2011
415 Əsədov Şirvan Mustafa  Sabirabad Ətcələr kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 7/12/2011
416 Rüstəmov Ruslan Mofiq  Tovuz Aşağı Öysüzlü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/13/2011
417 Həsənov Rasim Rza Beyləqan Birinci Şahsevən kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/14/2011
418 Aslanov Ayaz Seydalı  Şəki Qumux kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/18/2011
419 Cəfərov Səfər Vəli  Saatlı Qara Nuru kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/25/2011
420 Qənbərov Ələddin Abbas Tərtər Dəmirçilər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 7/27/2011
421 Cəlilov Habil Şahab  Lerik Cənginəvud kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/8/2011
422 Qafarov Şiraz Nazim Ağdaş  Qobu-üstü kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/16/2011
423 Rəhimov Murad Abid  Ağdaş Şəmsabad kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/16/2011
424 Şirinov Namiq Məhəmməd  Ağdam Rzalar kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/18/2011
425 Ağayev Azad Əlibala  İmişli Otuziki kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/22/2011
426 Nəsirov Miralı Səccət  Füzuli Seyidmahmudlu  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 8/22/2011
427 İskəndərov Cabir Ağabala Şəki Oraban kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/1/2011
428 Xudiyev Qamət Famil Füzuli Əhmədalılar kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 9/9/2011
429 Abdullayev Etibar Saday Göyçay Qaraxıdır kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/9/2011
430 İsmayılov Namiq Qəhrəman  Göyçay Çayarxı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/13/2011
431 Hacıyev Ağaşirin Səfər Ağdaş Yuxarı Ləki kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/21/2011
432 Əliyev Zaur Məhərrəm  Saatlı Mollavazlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/22/2011
433 Şirəliyev İnqilab Ağaşərif  Hacıqabul Meyniman kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 9/22/2011
434 Əsədov Raqif Adəm  İmişli Bəhrəmtəpə qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/17/2011
435 Qasımov Nizami Fərrux Bərdə Mollalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/29/2011
436 Quliyev Rizvan Hafiz  İsmayıllı Lahıc qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/13/2012
437 Qasımov Sərvan Cəllad Göyçay Çaxırlı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 1/24/2012
438 Kərimov Elmir Həmid  Qax Qaşqaçay kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/30/2012
439 Abdullayev Mahir Firudin  Göyçay Müskürlü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 2/9/2012
440 Həsənov Pərviz Inqilab  İsmayıllı Babək küçəsi. Dalan 2 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/20/2012
441 Məmmədov Alim İmaş  İmişli Çahar kənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 3/5/2012
442 Hacıyev Sulhəddin İsmixan Göyçay Cəyirli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/29/2012
443 Abuşov Əhəd Müğəmməd Qəbələ Tövlə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/6/2012
444 Əliyev ZamanXudayar Füzuli  Mahmudlu 2 kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/7/2012
445 Orucov Sədyar Şaban Şabran   Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/9/2012
446 Haqverdiyev Azər Əli Gədəbəy Slavyanka kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/9/2012
447 Rəhimov Əli İdris Sabirabad Suqovuşan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/12/2012
448 Səlimov Vüqar Qiyasəddin Xaçmaz Qusarçay kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 3/16/2012
449 Bayramov Bayram Şahmurad Zərdab İsaqbağı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/6/2012
450 Həsənov Ehtiram Ağagül  Sabirabad Qəzli kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/11/2012
451 Əkbərov Rahib Şəmsi  Sabirabad Kovlar kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/11/2012
452 Gülmalıyev Qafqaz Hilal  Füzuli Bala Bəhmənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/13/2012
453 Əsədov Elçin İbədullah Füzuli Bala Bəhmənli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/13/2012
454 Rzayev Şəmsiyar İsbəndiyar Sabirabad Axtaçı Muğan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/16/2012
455 Həsənov Hüseyn Əlihüseyn Sabirabad Nərimankənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/20/2012
456 Quliyev Sadıq Mənaf  Göygöl Qırıxlı kəndi  Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/20/2012
457 Haxverdiyev Puta Fərman  Tovuz Qovlar qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/23/2012
458 Quliyev Yaşar Çərkəz  Füzuli Qarabağ kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/23/2012
459 Zeyidov Teymur İsbəndiyar Şəki  Şin kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 4/27/2012
460 Muradov Firdovsi Həşim  Bərdə Xanağalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/27/2012
461 Bağıyev Vaqif İsmi İsmayıllı Təzəkənd Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/11/2012
462 Əlmuradov Mürsəl Məhəmməd  Göyçay Qəbələ Müskürlü Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 5/15/2012
463 Heydərov Ehtiram Vəliyyəddin  İmişli Oruclu kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 6/13/2012
464 Qasımov Heydar Həsənalı Füzuli Yağlıvənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/13/2012
465 Bəşirov Vüqar Müseyib oğlu  İmişli Əliyetməzli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 6/19/2012
466 Mehdiyev Fikrət Pənah  Ağdam Mahrızalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 7/27/2012
467 Rəhimov Gündüz Əmrah Ağdaş Qaradeyinli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 10/2/2012
468 Məmmədov Vaqif Alişan oğlu Göyçay Şəkili kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 11/20/2012
469 İsmayilov Natiq İbrahim oğlu Ağdam Xındırıstan kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 12/10/2012
470 Tağıyev Bəxtiyar İbrahim oğlu Zaqatala Dombabinə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 12/21/2012
471 Seyidov Mətləb Musa oğlu Göyçay  Qaraməryəm kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 1/16/2013
472 Qasımov Mikayıl Cahangir oğlu Sabirabad Kürkəndi kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/6/2013
473 Umudov Elsevər Yusif oğlu İsmayıllı Quşencə kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/12/2013
474 Abıyev Cəlal Sahibəli oğlu Biləsuvar Yuxarı Ağalı kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/19/2013
475 Əliyev Mənsur Bayram oğlu Göyçay Qaraxıdır kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/22/2013
476 Piriyev Mikayıl Əjdər oğlu Sabirabad Göl Beşdəli kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 2/28/2013
477 Xudaverdiyev Zahid Əhmədəli oğlu Gədəbəy Söyüdlü kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 2/28/2013
478 Abbasova Səadət Kərim qızı Naftalan  H.Əliyev küç.,bina 29, m. 24 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 3/1/2013
479 Babayev Abdulla Hüseyn oğlu Balakən İtitala kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 3-qr 3/28/2013
480 Abuşov Elsevər Qüdrət oğlu Qax  Zəkit kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/9/2013
481 Suleymanov Həsən Şirali oğlu  İsmayıllı Lahıc qəsəbəsi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/9/2013
482 Məmmədov Mehman Şirməmməd oğlu Qaradağ  Qobustan qəsəbəsi,massiv 3,ev 6 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/9/2013
483 Canbaxışov Camal Xasay oğlu Bərdə Yeni Daşkənd kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/9/2013
484 Məmmədov Mehman İzrəddin oğlu Gəncə A.İsgəndərov 40 Az.Respub. müdaf. ilə əl. 1-qr 4/15/2013
485 Aslanov Etibar Məhəmmədyusif oğlu Zərdab Aşağıseyidlər kəndi Az.Respub. müdaf. ilə əl. 2-qr 4/23/2013
Videoarxiv
Fotoarxiv
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi regionlarda
Dövlət - əhalinin
təminatçısıdır

© 2011. Azərbaycan Respublikası Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin rəsmi internet informasiya resursu.
Müəllif hüquqları qorunur.